Dołącz do gangu LA PUFFIES! 

 

Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego LA PUFFIES

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego oraz zasady i tryb zawierania umów sprzedaży prowadzonej na odległość za pośrednictwem Sklepu Internetowego LA PUFFIES prowadzonego przez Firma Handlowo-Usługowa Agnieszka Pierzchała o NIP-ie:6791326415 sprzedaży są produkty prezentowane przez Sklep Internetowy.
 2. Kontakt ze Sklepem odbywa się przez: 
 • adres poczty elektronicznej: lapuffies.contact@gmail.com  
 • formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej w zakładce „KONTAKT"
 • adres sprzedawcy: ul. Kwiatowa 19A, 32-050 Skawina 
 • numer telefonu: 784470526

Zasady składania zamówienia oraz zawarcia umowy sprzedaży

 1. Złożenie Zamówienia w Sklepie Internetowym może nastąpić:
  • poprzez indywidualne konto klienta, po uprzednim wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie Sklepu Internetowego;
  • bez rejestracji (w tym wypadku Klient powinien podać swoje dane osobowe w celu wystawienia faktury oraz wysyłki towaru).
 1. Podanie przez Klienta danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, lecz stanowi warunek do skutecznego złożenia i realizacji Zamówienia oraz rejestracji w Sklepie Internetowym. Informacje na temat ochrony danych osobowych znajdują się w zakładce „polityka prywatności” na stronie sklepu internetowego.
 2. Złożenie Zamówienia następuje poprzez wybór dostępnego w Sklepie Internetowym produktu, dodanie go do „koszyka”, wciśnięciu opcji „zamawiam” i wybraniu jednego z dostępnych sposobów płatności.
 3. Po złożeniu Zamówienia Klient otrzyma na podany uprzednio adres e-mail wiadomość z potwierdzeniem złożenia Zamówienia oraz instrukcją dalszego postępowania dotyczącą płatności jeżeli wybrał opcję tradycyjnego przelewu bankowego. Umowę sprzedaży traktuje się za zawartą z momentem otrzymania przez Klienta wiadomości email, o której mowa powyżej.
 4. Sklep Internetowy umożliwia składanie Zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Warunki płatności

 1. W zamian za zamówione produkty Klient uiści zapłatę, na którą składają się cena produktu oraz koszt dostawy, za pomocą niżej wymienionych płatności:
  • przelew tradycyjny zgodnie z danymi do płatności przelewem wskazanymi w zamówieniu (w tytule należy podać numer zamówienia).
  • system płatności Shoper, których operatorem płatności jest BlueMedia S.A.:

Istnieje możliwość płatności kartą. Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

2. Płatność powinna nastąpić bezpośrednio po złożeniu Zamówienia, jednak nie później niż w terminie 3 dni robocze od dokonania Zamówienia. W przypadku braku płatności przez Klienta we wskazanym terminie, Sklep Internetowy LA PUFFIES, po uprzednim bezskutecznym wezwaniu do zapłaty w zakreślonym terminie, anuluje zamówienie.

Realizacja Zamówienia

 1. Klient otrzymuje informację o przyjęciu Zamówienia do realizacji wyłącznie po zaksięgowaniu na wskazanym przez Sklep Internetowy rachunku bankowym wpłaty w pełnej wysokości. W przypadku dokonania wpłaty przez Klienta i braku potwierdzenia przyjęcia Zamówienia do realizacji, należy skontaktować się ze Sklepem Internetowym drogą mailową.
 2. Zamówienie zostanie przekazane do wysłania w ciągu 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności.
 3. W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji Zamówienia Sklep Internetowy niezwłocznie poinformuje o tym fakcie Klienta drogą mailową lub telefoniczną.

Dostawa

 1. Dostawa jest realizowana na adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia.
 2. Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych produktów:                  a) za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost do wskazanego przez Klienta Paczkomatu                                                                                                            b) za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost bezpośrednio na wskazany przez klienta adres

Koszt dostawy zamówionych produktów pokrywa w całości Kupujący, według podanego poniżej cennika:

- Kurier InPost 15 zł

- Paczkomat InPost 13 zł

Czas dostawy zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.

Reklamacje

 1. W przypadku wystąpienia w produkcie wady innej niż opisana na stronie Sklepu Internetowego, Klient powinien zgłosić reklamowany produkt na piśmie lub drogą elektroniczną, poprzez opisanie niezgodności produktu z umową oraz określenie swojego roszczenia.
 2. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od momentu dostarczenia informacji o reklamacji. W przypadku braku odpowiedzi Sprzedawcy w wyżej zakreślonym terminie, reklamację uznaje się za zasadną.
 3. Sprzedawca zastrzega, że różnice dotyczące zdjęć produktów, które wynikają z z indywidualnych ustawień komputera danego klienta, nie mogą być podstawą do reklamacji towaru.
 4. Czas trwania rękojmy wynosi 2 lat.

Prawo odstąpienia od Umowy

 1. Klient będący Konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo odstąpić od Umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania produktu.
 2. W celu odstąpienia od Umowy, Klient powinien przesłać na adres Sprzedawcy produkt wraz z dowodem zakupu oraz pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od Umowy.

W celu otrzymania wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy należy wysłać email z prośbą na adres: lapuffies.contact@gmail.com

 1. Przesłany towar nie może być uszkodzony, ani nosić śladów użytkowania. Powinien zostać przesłany razem z firmową metką, pełnym opakowaniem oraz wypełnionym i podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy.
 2. Sprzedawca z chwilą otrzymania pisemnego oświadczania wyśle na adres poczty elektronicznej Klienta potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.
 3. Zwrot otrzymanej płatności, obejmującej cenę produktu oraz koszt dostawy, następuje na rachunek wskazany przez Klienta w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru Sprzedawcy.
 4. Koszt wysyłki obejmujący zwrot towaru ponosi Klient.
 5. Produkt należy odesłać na adres:

LA PUFFIES

PHU Agnieszka Pierzchała

ul. Kwiatowa 19A

32-050 Skawina

tel: 784 470 526

Postanowienia końcowe

Wszelkie prawa do Sklepu Internetowego, w tym majątkowe prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do jego nazwy, logotypów, opisów produktów i ich zdjęć należą do właściciela Sklepu. Rozpowszechnianie oraz kopiowanie jakichkolwiek informacji znajdujący się na stronie Sklepu bez zgody właściciela jest zakazane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl